Gerekli Bilgiler

1. Web sayfamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz online rezervasyonlarda aracı teslim alırken, ekonomik sınıf araçlarımız için 21 yaş minimum 2 yıllık ehliyet,orta gurup araçlarımız için 23 yaş minimum 3 yıllık ehliyet, üst gurup lüks araçlarımız için 27 yaş ve 5 yıl üzeri ehliyetiniz olmalıdır.( Ehliyet yada yaşla ilgili herhangi birinden sorun yaşayan müşterilerimiz insiyatif açısından firmamızı arayabilirler.)

 

2. Aracı teslim aldığınız esnada kendi adınıza düzenlenmiş geçerli bir kredi kartınız olmalıdır.Ekonomik gurup ve orta gurup araçlar için 1000 TL,üst gurup lüks araçlarımız için 1500 tl kredi kartınıza ön provizyon konulur.Araç tesliminden sonra kiralama Koşullarınızın hükümleri sonucu araç tesliminde hasar meydana gelmemiş ise anında kaldırılır.Bankanızın yoğunluğuna göre hesabınızda tekrar gözükmesi 1-3 iş gününü bulabilmektedir.

 

3. 2015 Model Lüks araçlarımızda yakıt müşterilerimize full depo olarak verilir.Araç tesliminde full depo olarak alınır.Eksik yakıtlar için,teslim ettiğiniz araçlarımızın deposu doldurularak fişini ibraz etmek koşulu ile tarafınızdan tahsil edilir.2014 ve daha düşük araçlarımızda müşterimizin aracı alırken aldığı yakıt kadar iade etmesi gerekir.

 

4. Araçlarımızın kira süresi en az 1 gündür.Online olarak araçlarımız kiralandığından geciktirdiğiniz ilk 1 saatin sonunda kira bedelinin 1/3’ü 3 saat sonrasında bir günlük kira bedeli tarafınızdan tahsil edilir.

 

5. Araç ,ofislerimizden teslim alınırken kiralayan kişi dahil 1 sürücü daha eklenebilir.bunun için diğer sürücününde ehliyet bilgileri alınır.3’üncü sahısların kullanması durumunda ,çarpışma sonucunda tüm kasko devre dışı kalır.(Kontratın üstünde bulunan isimler haricinde araç kullanılamaz.)

 

Araç filomuza dönmek , online rezervasyon yapmak için Ana sayfaya geçiş yapabilirsiniz.Oluşabilecek herhangi bir sorunda iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.Daha detaylı bilgi alabilirsiniz.